Za wysokie raty? Sprawdź, czy możesz to zmienić. Kredyt konsolidacyjny dla klientów PZU.

Połącz swoje zobowiązania w jeden nowy kredyt i spłacaj miesięcznie tylko jedną wygodna ratę.

 

 • Kredyt konsolidacyjny od 500 zł do 200 tys. zł (wraz z kredytowanymi kosztami), nawet na 10 lat.
 • Wygodna rata - jeśli rozłożysz spłatę na dłuższy czas, może Twoja nowa rata będzie niższa od sumy rat, jakie spłacasz teraz.
 • Możesz połączyć zobowiązania z różnych banków i instytucji finansowych - pożyczki, kredyty, karty kredytowe lub limit w rachunku.
 • Dodatkowa gotówka  - możesz pożyczyć więcej niż Twoje połączone zobowiązania i wydać na co chcesz.
 • Zabezpieczenie w formie cesji z umowy ubezpieczenia - Pakiet NNW i utrata pracy dla kredytów powyżej 100 tys. zł.
 • Prowizja 0,00%
 • RRSO 12,57%

 

Sprawdź! Może koszt kredytu będzie niższy od kosztów Twoich obecnych zobowiązań.

 

Dlaczego warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego?

Niższa rata
Niższa rata

Dzięki rozłożeniu spłaty na dłuższy czas Twoja nowa rata może będzie niższa od sumy rat, jakie spłacasz teraz.

Tańszy kredyt
Tańszy kredyt

Dzięki naszej ofercie może nowy kredyt będzie tańszy.

Tylko jedna rata
Tylko jedna rata

Płać tylko jedną, wygodną dla Ciebie ratę.

Wszystko załatwisz zdalnie
Wszystko załatwisz zdalnie

Wystarczy, że wypełnisz wniosek, a telefonicznie skontaktuje się z Tobą doradca bankowy.

Dodatkowa gotówka
Dodatkowa gotówka

Korzystając z kredytu możesz też otrzymać dodatkowe pieniądze na dowolny cel.

Bez dodatkowych warunków
Bez dodatkowych warunków

Zawierając umowę kredytu w Alior Banku nie musisz zakładać konta, przelewać pensji, czy płacić dodatkowej prowizji.

oferta

Ofertę dla klientów PZU przygotowaliśmy razem z Alior Bankiem.

Czy wiesz, że…

 • Możesz do nas przenieść nawet jedną pożyczkę lub kredyt. Możesz też skonsolidować inne zobowiązania, tj. karty kredytowe czy limity w rachunku.
 • Kredyt możesz otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, a pracownik Alior Banku skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojej sytuacji finansowej.
 • Konsolidując obecne zobowiązanie/-a możesz dostosować ratę oraz okres kredytowania do swoich możliwości finansowych. Dodatkowo, jeśli poniosłeś koszt prowizji konsolidowanego kredytu/ów i jego wysokość jest związana z okresem kredytowania, należy Ci się jego proporcjonalny zwrot po wcześniejszej całkowitej spłacie.
 • Warunki kredytu powyżej 100 tys. zł obejmują zabezpieczenie. Dla tych kredytów Alior Bank wymaga zabezpieczenia w formie cesji z umowy ubezpieczenia Pakiet NNW i utrata pracy. W ten sposób możesz zwiększyć bezpieczeństwo finansowe.
 • Umowę podpiszesz elektronicznie - po potwierdzeniu niezbędnych danych.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu konsolidacyjnego wynosi 12,57%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 31 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 41 229,01 zł; oprocentowanie stałe: 11,9%; całkowity koszt kredytu: 10 129,01 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 129,01 zł; 59 miesięcznych rat, w tym 58 równych rat w wysokości 698,80 zł, ostatnia rata: 698,61 zł. Kalkulacja została dokonana na 16.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w żadnym z 12 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest konsolidacja zobowiązania zewnętrznego – co najmniej jednej pożyczki lub kredytu z banku lub innej instytucji finansowej, karty kredytowej lub limitu w rachunku. W ramach kredytu nie można konsolidować zobowiązań wewnętrznych z Alior Banku oraz powstałych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Dla kwoty kredytu powyżej 100 000 zł brutto wymagane jest zabezpieczenie w formie cesji z umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz od utraty pracy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na stronie internetowej Alior Banku. PZU Cash SA z siedzibą w Warszawie jako pośrednik kredytowy posiada umocowanie do dokonywania w imieniu Alior Banku SA czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt konsolidacyjny (przyjmowanie wniosków, przedstawienie ofert, zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, identyfikacja i weryfikacja tożsamości, odbieranie zgód i oświadczeń, zawieranie umów kredytu konsolidacyjnego). Oprocentowanie stałe dla kredytu udzielonego na okres do 48 miesięcy wynosi 9,90%.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Brak dostępnych pytań.

Sprawdź inne produkty